İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama
İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama

0544 569 2890
İstanbul Koltuk yıkamanın en büyük derdi ne yazıkki nakliyedir. Koltuklar halılar gibi kolay şekilde taşınamadıkları için ben bir koltukçuyu çağırayım koltukları alsın götürsün yıkayıp geri getirsin diyemeyeceğimize göre koltuk yıkamacıyı evde temizlik yapması için evimize davet etmeliyiz.

Çünkü koltukların taşınması hem yüksek maliyetli hemde yüksek iş gücü gerektiren bir uygulamadır ancak yerinde istanbul koltuk yıkama ve temizleme işlemi ile bu işlem oldukça hızlı şekilde tamamlanır.Bazı yıkama şirketleri ne yazıkki sünger ve normal elektrik süpürgesi ile temizliğe girişmektedir.

Şirketimiz profesyonel yıkama ekipmanı ve 1. sınıf temizlik aletleri ile sizlere yerinde koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Almanyadan ithal kaliteli ve profesyonel makinalarımız ve HENKEL marka kaliteli deterjanlarımız ile sizi ve sevdiklerinizin sağlığını korumanıza yardımcı oluyoruz.

Koltuk yıkama için çağırdığınız ekibinize kullanılan deterjanın markasını sormayı ihmal etmeyiniz, ucuz deterjanlar çocuklarınızda allerjik reaksiyonlara ve sağlık sorunlarına neden olabilir. Ankara koltuk yıkama hizmetini güvenilir şekilde vermekteyiz.