Ev Temizliği Fiyatları

Ev Temizliği Fiyatları
Ev Temizliği Fiyatları

Ev Temizliği Fiyatları

0544 569 2890


Bugün burada ev temizliği fiyatlarından bahsedeceğim, modern dünyada artık ev hanımları da iş gücünde yer aldığından iş kadınları ev temizliğine zaman ayırmakta zorluk çekmektedir. Bu nedenle istanbul gibi büyükşehirlerde yeni iş piyasası ortaya çıkmıştır.

Bu iş piyasası istanbul genelinde hizmet verebilen firmalar haline gelmiştir. Ev temizliği piyasası o kadar büyük bir hale gelmiştir ki bu tarz iş ilanları ile alakalı ihale sistemi bile yapılmıştır. Kimileri de sadece aracılık yapmaktadır.İstanbul da merdiven altı diye tabir ettiğimiz yüz binlerce firma bulunmaktadır, bunlara özellikle dikkat edilmelidir.

Ev Temizliği Fiyatları

0544 569 2890

Ayrıca hizmet alırken evinizdeki mahrem alanlara girilmemesini tembihlemesini çünkü buralara dikkat edilmediğinde herhangi bir kayıp veya çalıntı durumunda yargı yoluyla bunu ispatlamanız gerekecektir, küçük bir hizmet gibi görününen istanbulda ev temizliği fiyatları aslında dikkat edilmemesi durumunda ev temizliği hizmeti alacak kişilerin veya kurumların başlarına sıkıntı yaratacaktır.
Örneğin; Bu hizmeti almadan önce evinizde neler yapılacağını önceden belirtmelisiniz, ayrıca kaç saatte bu işi yapacağını ve bu hizmet için kaç eleman yollayacağını ve bu iş için ne kadar ücret talep ettiğini önceden konuşulmalıdır.Sizler bu hassasiyeti göstermezseniz karşınızdaki temizlik firmaları kendi isteklerine göre hizmeti verecektir. Bu nedenle sonucunda sizden istediğiniz gibi olmayan hizmet ücretini talep edecektir.

Ev temizliği istanbul da alırken önce fatura, fiş veya makbuz verip vermediğini sormalısınız, bu kağıt parçaları size hizmet verdiğini sizin de hizmet aldığını gösteren belgedir.

Ev temizliği fiyatlarına evinizdeki diğer işlerinde dahil olmasını veya olmamasını istiyorsanız, evde yapılacak ütü, yemek, kirli çamaşırlar, çamaşır asma gibi işleri de yapılmasını veya yapılmamasını sormalasınız çünkü yukarı bahsettiğimiz şeyler aldığınız hizmet fiyatını çok değiştirecektir.

Ces Temizlik Hizmetleri Ltd. Şti. olarak sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.